14. PLIVAČKI MITING SV. PATRIKA

14. po redu plivački miting za najmlađe „Miting sv. Patrika“ održan je 17. i 18. ožujka u organizaciji Plivačkog kluba Novi Zagreb na bazenu u Utrinama.

Natjecanje posvećeno zaštitniku Kluba sv. Patriku i najmlađim plivačicama i plivačima, okupilo je ukupno 844 natjecatelja iz 27 klubova diljem Hrvatske, od toga 62 iz Plivačkog kluba Medveščak.

Andrea Žubi osvojila je prvo mjesto na 25 m leptir u kategoriji D, isplivavši vrijeme od 18.58, dok je Tara Jelačić u istoj disciplini i istoj kategoriji bila druga, s vremenom 19.03.

U istoj disciplini, u kategoriji C Matteo Stjepan Deswarte osvojio je treće mjesto isplivavši vrijeme od 16.83.

Na 25 m leđno u kategoriji D Žubi je ponovno stala na postolje – osvojila je treće mjesto s vremenom od 19.88, dok je u C kategoriji Damjan Kruc osvojio drugo mjesto s vremenom od 18.42.

U disciplini 25 m prsno Žubi je u kategoriji D bila treća isplivavši vrijeme od 22.75, a u kategoriji C Deswarte je također bio treći s vremenom od 19.94.

Na posljednjoj disciplini, na 25 m slobodno u kategoriji D Andrea Žubi osvojila je drugo mjesto s vremenom od 16.42.

U ukupnom poretku za sve četiri discipline u kategoriji C Matteo Stjepan Deswarte zauzeo je drugo mjesto, dok je u kategoriji D Andrea Žubi zauzela prvo mjesto.

Čestitke svim našim plivačicama i plivačima!