7. plivačko natjecanje MEDO - HPS mini Grand Prix organizirao je PK Medveščak, a okupilo je ukupno 302 natjecatelja.

PK Medveščak na ovom je prvom natjecanju u 2018. godini predstavljalo ukupno 10 plivača i pet plivačica, a među njima posebno se istaknuo jedan pojedinac sa sjajnim rezultatima.

Tin Gnjatović je, naime, na 200 m prsno u kategoriji kadeta osvojio drugo mjesto, s vremenom 2:39.34, a na 200 m mješovito došao je do zlata s najboljim vremenom od 2:15.92. Lucija Brkičić je na 200 m mješovito u kategoriji mlađih kadetkinja došla do trećeg mjesta isplivavši vrijeme od 3:00.00.

U drugom dijelu natejcanja ponovno je do medalje došao Tin Gnjatović, u disciplini 100 m slobodno bio je drugi s vremenom 56.59. Na 200 m leđno Gnjatović je isplivavši vrijeme od 2:19.11 bio najbrži i tako došao do još jednog zlatnog odličja.

U posljednjem dijelu natjecanja, na 800 m slobodno Tin je isplivao najbrže vrijeme od 8:51.09, osvojio još jednu zlatnu medalju i tako pokazao izvrsnu formu, koju dokazuje i ukupni poredak HPS mini Grand prixa, na kojem je, s ukupno 2043 boda, zauzeo drugo mjesto!