LUCIJA ŠULENTA NA PRIPREMAMA REPREZENTACIJE

U sklopu priprema hrvatske plivačke reprezentacije naša je Lucija Šulenta s trenerom Domagojem Zajecom sudjelovala na mitingu Memorijal Noa Zelić u Rijeci.

U disciplini 100 m slobodno Lucija Šulenta je u apsolutnoj i kategoriji mlađih juniora s vremenom 59.80 osvojila 3. mjesto, dok je u kategoriji juniora bila druga.

Na 50 m leđno Lucija je bila najbolja u apsolutnoj kateogriji, mlađoj seniorskoj i juniorskoj kategoriji, isplivavši vrijeme od 30.10 sekundi.

U disciplini 50 m slobodno osvojila je 3. mjesto u kategoriji juniora s vremenom 27.30, dok je u disciplini 100 m leđno s vremenom 1.05.06 osvojila prvo mjesto u apsolutnoj kateogriji, mlađoj seniorskoj i juniorskoj kategoriji.

Nakon mitinga u Rijeci, pripreme hrvatske plivačke reprezentacije nastavljaju se u Zadru do 21. listopada, nakon čega će se Lucija s trenerom Domagojem u Splitu pridružiti ostatku ekipe Medveščaka na prvom ovosezonskom natjecanju u sustavu Grand prix programa Hrvatskog plivačkog saveza.

04.
tra

MALI MEDO - NAJBRŽE NOGICE

news image

PK Medveščak organizirao je krajem ožujka pokazno natjecanje na kojem je sudjelovalo 200 članova plivačke…