Početak nove sezone 2021./2022. redovnih treninga je od 6.9.2021. prema rasporedu grupa i bazena.

U prvom tjednu treninge nastavljamo u ponedjeljak od 6.9.2021. do 11.9.2021. na vanjskom bazenu ŠRC Šalata.
Treninzi će se održavati prema sljedećem rasporedu grupa:
 
NATJECATELJI 3 – od ponedjeljka do subote u jutarnjem terminu od 8:00 do 10:00 sati i u popodnevnom
terminu od 18:00 do 20:00 sati.
KADETI - od ponedjeljka do subote u jutarnjem terminu od 8:00 do 10:00 sati i u popodnevnom terminu od 18:00
do 20:00 sati.
MLAĐI KADETI - od ponedjeljka do subote u jutarnjem terminu od 8:00 do 10:00 sati i u popodnevnom terminu
od 18:00 do 20:00 sati.
 
GRIZLI 1, 2 i 3 -  ponedjeljkom, srijedom i petkom u popodnevnom terminu od 18:00 do 19:00 sati.      
GRIZLI 4 - ponedjeljkom, srijedom i petkom u popodnevnom terminu od 19:00 do 20:00 sati.
GRIZLI 5 – utorkom i četvrtkom u popodnevnom terminu od 18:00 do 19:00 sati.
 
PANDE 1 - ponedjeljkom, srijedom i petkom u popodnevnom terminu od 18:00 do 19:00 sati.
PANDE 2 – utorkom, četvrtkom i petkom u popodnevnom terminu od 18:00 do 19:00 sati.
PANDE 3 - utorkom i četvrtkom u popodnevnom terminu od 18:00 do 19:00 sati.
 
KOALE 1 - ponedjeljkom, srijedom i petkom u popodnevnom terminu od 18:00 do 19:00 sati.
KOALE 2 – utorkom, četvrtkom i petkom u popodnevnom terminu od 18:00 do 19:00 sati.
KOALE 3 - ponedjeljkom, srijedom i petkom u popodnevnom terminu od 19:00 do 20:00 sati.
KOALE 4 - utorkom i četvrtkom u popodnevnom terminu od 19:00 do 20:00 sati.
MRKI 2, 4, 6, i 8 - ponedjeljkom, srijedom i petkom u jutarnjem terminu od 9:00 do 10:00 sati i u popodnevnom
terminu od 19:00 do 20:00 sati.
MRKI 5, 7, 9, i 10 - utorkom i četvrtkom u jutarnjem terminu od 9:00 do 10:00 sati i u popodnevnom terminu od
19:00 do 20:00 sati.
 
VETERANI - od ponedjeljka do petka u jutarnjem terminu od 8:00 do 9:00 sati
 
U drugom tjednu treninge nastavljamo u ponedjeljak od 13.09.2021. do otvaranja bazena Zimskog plivališta
Mladost na Trg Krešimira Ćosića u starim, prošlogodišnjim terminima i na bazenima Mladost, Svetice i Utrine.
Treninzi će se održavati prema sljedećim bazenima i rasporedima grupa:
 
PVC MLADOST   
                                                                                                                    
MLAĐI KADETI - od ponedjeljka do petka u jutarnjem terminu od 9:00 do 10:00 sati i u popodnevnom terminu od
18:45 do 20:00 sati.                                                                           
KOALE 1 - ponedjeljkom, srijedom i petkom u popodnevnom terminu od 17:45 do 18:45 sati.
KOALE 2 - utorkom i četvrtkom u popodnevnom terminu od 17:45 do 18:45 sati i subotom od 13:00 do 14:00
sati.                                                                                               
PANDE 1 - ponedjeljkom, srijedom i petkom u popodnevnom terminu od 17:45 do 18:45 sati.                                
                                           
PANDE 2 - utorkom i četvrtkom u popodnevnom terminu od 17:45 do 18:45 sati i subotom od 13:00 do 14:00
sati.                                                                                               
GRIZLI 1 - od ponedjeljka do petka u popodnevnom terminu od 18:15 do 19:15 sati.                                               
                                                             
GRIZLI 2 - ponedjeljkom, srijedom i petkom u popodnevnom terminu od 18:15 do 19:15 sati.                                 
                                                                         
MRKI 2 - ponedjeljkom, srijedom i petkom u jutarnjem terminu od 9:00 do 10:00 sati i u popodnevnom terminu od
18:15 do 19:15 sati.                                                                          
MRKI 10 - utorkom i četvrtkom u jutarnjem terminu od 9:00 do 10:00 sati i u popodnevnom terminu od 18:15 do
19:15 sati.                                                                         
                                                                                                                                                                                                             
                                                                                   
BK SVETICE


NATJECATELJI 3 - od ponedjeljka do petka u jutarnjem terminu od 8:00 do 10:00 sati i u popodnevnom terminu
od 15:00 do 17:00 sati.               
KADETI - od ponedjeljka do petka u jutarnjem terminu od 8:00 do 10:00 sati i u popodnevnom terminu od 16:00
do 18:00 sati.                                            
KOALE 3 - ponedjeljkom, srijedom i petkom u popodnevnom terminu od 18:00 do 19:00 sati.                  
KOALE 4 - utorkom i četvrtkom u popodnevnom terminu od 18:00 do 19:00 sati.
PANDE 3 - utorkom i četvrtkom u popodnevnom terminu od 18:00 do 19:00 sati.
GRIZLI 3 - ponedjeljkom, srijedom i petkom u popodnevnom terminu od 18:00 do 19:00 sati.
GRIZLI 4 - ponedjeljkom, srijedom i petkom u popodnevnom terminu od 17:00 do 18:00 sati.
GRIZLI 5 - utorkom i četvrtkom u popodnevnom terminu od 17:00 do 18:00 sati.                                          
MRKI 1 - ponedjeljkom, srijedom i petkom u jutarnjem terminu od 9:00 do 10:00 sati i u popodnevnom terminu od
17:00 do 18:00 sati.                                                                                                                       
MRKI 3 - utorkom i četvrtkom u jutarnjem terminu od 9:00 do 10:00 sati i u popodnevnom terminu od 17:00 do
18:00 sati.


BK UTRINE    
                                                                                                                               
MRKI 4 - ponedjeljkom, srijedom u jutarnjem terminu od 9:00 do 10:00 sati i petkom od 10:00 do 11:00h, te u
popodnevnom terminu od 18:00 do 19:00 sati.                              
MRKI 5 - utorkom i četvrtkom u jutarnjem terminu od 9:00 do 10:00 sati i u popodnevnom terminu od 18:00 do
19:00 sati.              
MRKI 6 - ponedjeljkom, srijedom u jutarnjem terminu od 9:00 do 10:00 sati i petkom od 10:00 do 11:00h, te u
popodnevnom terminu od 17:00 do 18:00 sati.                              
MRKI 7 - utorkom i četvrtkom u jutarnjem terminu od 9:00 do 10:00 sati i u popodnevnom terminu od 19:00 do
20:00 sati.                             
 
Povratak na bazen u Domu sportova očekujemo 4.10.2021. O početku treninga na bazenu u Domu sportova, novim grupama i terminima ćemo Vas obavijestiti čim dobijemo potvrdu termina i početak rada bazena za sport od Ustanove za upravljanje sportskim objektima.
 
Unaprijed hvala na razumijevanju!
 
PK Medveščak

06.
lip

ODLIČNI NASTUPI MEDVEŠČAKOVACA NA EUROPSKOM PRVENSTVU

news image

Europsko prvenstvo u plivanju održano je u Beogradu od 17. do 23. lipnja.

Pročitaj više

06.
lip

REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE ZA ML. KADETE I POČETNIKE

news image

U Zagrebu je na Sveticama u subotu 15. i nedjelju 16. lipnja održano Regionalno prvenstvo Hrvatske za…

Pročitaj više

06.
lip

ODRŽAN MEĐUNARODNI PLIVAČKI MITING „ZLATNI MEDVJED“

news image

Međunarodni plivački miting „Zlatni medvjed“ održan je u svom 38. izdanju u organizaciji Plivačkog kluba…

Pročitaj više
Adress

Plivački klub Medveščak
Schlosserove stube 2, Zagreb
medvescak@medvescak.hr

Adress

TAJNIŠTVO KLUBA
tajnistvo@medvescak.hr
+385 98 437 393

Adress

UPISI I PLIVAČKA ŠKOLA
plivackaskola@medvescak.hr
+385 99 732 8032