REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE ZA POČETNIKE I MLAĐE KADETE

Ovog je vikenda na Mladosti održano Regionalno prvenstvo Hrvatske za početnike i mlađe kadete.

Ukupno je na natjecanju sudjelovao 451 natjecatelj, od toga gotovo 50 Medveščakovih – 38 plivača i 10 plivačica.

Evo i najuspješnijih po disciplinama:

400 m slobodno u kategoriji mlađih kadetkinja, treće je mjesto zauzela Andrea Žubi, s vremenom od 5:32.87;

100 m prsno u kategoriji početnica, Ema Balaban bila je druga s rezultatom od 1:46.81; dok je među plivačima u kategoriji mlađih kadeta Matteo Stjepan Deswarte s vremenom od 1:26.79 bio treći;

200 m slobodno u kategoriji početnika Pjero Urlić zauzeo je treće mjesto s vremenom od 2:48.53;

50 m prsno u kategoriji početnika Ema Balaban je s rezultatom od 48.46 bila najbrža i tako osvojila prvo mjesto; dok je među plivačima Marko Milanović zauzeo drugo mjesto s vremenom od 44.18;

50 m leđno ponovno je briljirala početnica Ema Balaban koja je s vremenom od 42.41 osvojila drugo mjesto; a među plivačima se istaknuo Bruno Bareta koji je također osvojio drugo mjesto s vremenom od 39.70;

100 m slobodno u kategoriji mlađih kadetkinja Andrea Žubi zauzela je treće mjesto s rezultatom od 1:11.84;

200 m mješovito u kategoriji početnica Ema Balaban bila je druga s vremenom od 3:28.44;

50 m leptir u kategoriji mlađih kadetkinja Andrea Žubi osvojila je prvo mjesto s rezultatom od 36.72; kao i Ema Belaban koja je bila najbrža među početnicama s vremenom od 42.91;

4x50 m slobodno u kategoriji početnika štafeta u sastavu Kristijan Kolar, Bruno Bareta, Mak Pulić i Pjero Urlić zauzela je treće mjesto s vremenom od 2:26.40.