REGIONALNO PRVENSTVO ZA DOBNE SKUPINE

Proteklog je vikenda na zatvorenom bazenu PVC Mladost održano Regionalno prvenstvo za dobne skupine Regije 3.

Ukupno je nastupalo preko 220 natjecatelja, od toga 22 plivača PK Medveščak te 11 plivačica, a ovo su naši najbolji rezultati:

Sibe Zaninović plivao je 200 m slobodno u kategoriji kadeta te osvojio drugo mjesto (2:05.61); na 100 m slobodno u istoj kategoriji treće mjesto (58.37); te na 400 m slobodno prvo mjesto (4:22.73).

Martin Hrženjak je na 50 m leptir u kategoriji mlađih seniora osvojio drugo mjesto (27.23); a na 50 m leđno u istoj kategoriji također drugo mjesto (28.98).

Roko Medanić je u disciplini 100 m leđno, u kategoriji mlađih seniora i juniora došao do prvog mjesta (1:00.58), na 200 m leđno u istim je kategorijama došao do trećeg mjesta (2:14.83); a na 50 m slobodno među mlađim seniorima osvojio je treće mjesto (24.94), a među juniorima drugo mjesto.

Tin Gnjatović je na 400 m mješovito u kategoriji mlađih juniora osvojio treće mjesto (4:59.71); a u disciplini 50 m slobodno u istoj kategoriji prvo mjesto (25.45).

Andrej Tošanović osvojio je na 100 m prsno u kategoriji mlađih seniora i juniora drugo mjesto (1:09.73) te prvo mjesto u kategoriji mlađih juniora, a na 50 m slobodno u kategoriji mlađih juniora došao je do trećeg mjesta (26.00).

Martin Bucić je na disciplini 50 m slobodno u kategoriji mlađih seniora i juniora osvojio prvo mjesto (24.64).

Tea Trišović plivala je 200 m mješovito u kategoriji juniorki i osvojila treće mjesto (2:35.34), a na 50 m leđno drugo mjesto (32.36).

Štafeta 4x100 m slobodno u sastavu Ida Tušek, Mihaela Gavrić, Gabriela Gavrić i Leonarda Vrbat u kategoriji mlađih juniorki osvojila je treće mjesto s vremenom od 4:33.63.

Na 4x100 m slobodno juniori u sastavu Paolo Ormuž, Roko Medanić, Vid Mihovilović i Martin Bučić osvojili su drugo mjesto isplivavši vrijeme od 3:44.52, mlađi juniori u sastavu Tin Gnjatović, Andrej Tošanović, Matko Davidović i Filip Cvjetićanin također su zauzeli drugo mjesto s vremenom od 3:51.75, dok su kadeti Sibe Zaninović, Toma Milinović, David Latin i Vito Sudarević bili treći s rezultatom 4:05.68.

Disciplinu 4x200 m slobodno plivali su juniori u sastavu Roko Medanić, Martin Bučić, Paolo Ormuž i Vid Mihovilović i s rezultatom 8:29.31 osvojili su drugo mjesto. Istu poziciju zauzeli su i mlađi juniori u sastavu Tin Gnjatović, Matko Davidović, Andrej Tošanović i Filip Cvjetićanin s vremenom 8:39.87.

Štafeta 4x100 m mješovito osvojila je drugo mjesto (4:10.88) u kategoriji juniora, a plivali su ju Roko Medanić, Filip Grbić, Vid Mihovilović i Martin Bučić, kao i mlađi juniori Matko Davidović, Andrej Tošanović, Tin Gnjatović i Luka Frketić s vremenom od 4:17.52.